Raport Termograficzny dla derki i ochraniaczy - Aerochill

star_rateOcena artykułu 0

Chłodząca derka i ochraniaczer dla koni AeroChill® zostały zaprojektowana przy współpracy z jeźdźcami i lekarzami weterynarii. Wykorzystano do ich produkcji opatentowany materiał HyperKewl™, który jest świetnie absorbującą wodę  tkaniną polimerową. Działając na zasadzie ewaporacji, skutecznie odprowadza nadmiar ciepła na zewnątrz. Zapewnia utrzymanie przy skórze temperatury nawet o 10-12oC niższej niż temperatura otoczenia.

Zasadą działania Aerochill® nie jest wychładzanie nogi konia przez inwazyjne działanie niskiej temperatury do wewnątrz tkanki. Ochraniacze przez swoje właściwości ewaporacyjne „wyciągają” ciepło z tkanki na zewnątrz, poprawiając krążenia krwi, wpływając pozytywnie na złagodzenie obrzęków, stanów zapalnych i mikro urazów. Dzięki temu po zdjęciu ochraniacza noga konia będzie nadal delikatnie ciepła.

Przedstawiamy wyniki raportu z badań termograficznych, produktów chłodzących AeroChill, który został wykonany wykonany przez Techniche Europe.  - Kliknij w link aby wyświetlić raport