Szampon do łuszczącej, swędzącej i wrażliwej skóry Gallop Medicated Shampoo

59,95 zł
Brutto

Szampon leczniczy do głębokiego czyszczenia z dodatkiem odżywek do sierści, o neutralnym pH zawiera środki przeciwbakteryjne i naturalne oleje.

Ilość

Szampon leczniczy Carr & Day & Martin do głębokiego czyszczenia z dodatkiem odżywek do sierści. 

Gallop Medicated Shampoo to zaawansowana formuła, idealna dla suchej, łuszczącej się, swędzącej, pokrytej bliznami lub wrażliwej skóry.

Łagodzi i pomaga wygładzić podrażnioną, obolałą, uszkodzoną i wrażliwą skórę. Formuła o neutralnym pH zawiera zarówno środki przeciwbakteryjne, jak i naturalne oleje, które pomagają zmiękczyć i usuwać strup, oraz łupież z sierści konia. Zapewnia wyjątkową pielęgnację, zauważalnie bardziej miękkie włosy i lśniącą sierść.

Stosowanie:

Do normalnego użytkowania:  Nanieść bezpośrednio na wilgotną sierść konia, lub rozcieńczyć 5-6 nakrętek w wiadrze z wodą. Środek należy porządnie spienić na ciele konia za pomocą szczotki, gąbki lub rękoma. Następnie spłucz pianę. 

Do stosowania na uszkodzonej skórze: Pozostaw środek w kontakcie z miejscami na których występują problemy na około 5 minut, tak aby środek przeciwbakteryjny mógł zadziałać. Dokładnie spłucz, zwracając obszary na podrażnione miejsca.

500 ml wystarczy na 10 kąpieli.