Odżywka do grzywy i ogona C&D&M Canter Mane and Tail

64,95 zł
Brutto

Odżywka Carr & Day & Marin Canter Mane and Tail, utrzymuje grzywę i ogon w świetnej kondycji, nadając im luksusowej miękkości, świetnego wyglądu oraz sprawiając, że się nie plączą. 

Opakowanie
Ilość

Odżywka Canter Mane and Tail Conditioner, od Carr & Day & Martin, jest niezrównana pod względem łatwości jak i efektów utrzymania grzywy i ogona w świetnej kondycji. Włosie staje się jedwabiście miękkie i przyjemne w dotyku, a dodatkowo nie plącze się, co wyjaśnia dlaczego ten produkt, zdobył tak wielką popularność i uznanie w świecie jeździeckim. Ta oryginalna receptura udowadnia, że mimo szybkiej i łatwej aplikacji, efekt możne utrzymywać się przez długi czas. Odżywka Canter Mane and Tail, zmniejsza również łamliwość włosów i nadaje im naturalnego połysku.

Stosowanie:

Grzywa: Nanieś mgiełkę produktu na grzywę, następnie rozczesz lub wyszczotkuj.

Ogon: Podnieś lekko ogon, pryśnij preparatem, a następnie przez mgiełkę która powstała przepuść cześć włosów. Po aplikacji na wszystkie włosy, ogon lekko przeczesz lub użyj szczotki.

Dla najlepszych efektów zaleca, użycie na wykąpanym koniu, przy użyciu szamponów z odżywką serii Gallop, pozwoli to na cieszenie się efektem nawet do dwóch tygodni.