Plecak termiczny Cryochaps

289,00 zł
Brutto

Wielofunkcyjny plecak termiczny Cryochaps Pro Cooling. Został zaprojektowany aby móc nosić wszystkie niezbędne rzeczy podczas zawodów i mieć obie ręce wolne. Może być używany jako plecak piknikowy, aby utrzymać lunch i napoje chłodnymi i świeżymi.

Ilość

Wielofunkcyjny plecak termiczny Cryochaps Pro Cooling. Posiada 4 kieszenie, uchwyt na napoje z boku i elastyczną siatkę z przodu, aby zabezpieczyć lekkie przedmioty. Został zaprojektowany w formie plecaka, aby móc nosić wszystkie niezbędne rzeczy podczas zawodów i mieć obie ręce wolne. Może być używany jako plecak piknikowy, aby utrzymać lunch i napoje chłodnymi i świeżymi. Na górze znajduje się dodatkowy uchwyt do przenoszenia, który też ułatwia przenoszenie.

Dwie duże kieszenie wewnętrzne, z których jedna została specjalnie zaprojektowana, aby utrzymywać  Cryochaps zamrożone, z grubą wyściółką z pianki i podszewką z folii termicznej. Pomieści ona do dwóch zestawów quad Cryochaps. Testy wykazały, że dzięki budowie torby i kilku zmrożonym wkładom chłodzącym wewnątrz tego przedziału chłodzącego, Cryochaps utrzymują temperaturę -15 stopni przez 4 godziny (temperatura otoczenia 18 stopni).

Dwie mniejsze kieszenie z przodu świetnie nadają się do drobiazgów , których zawsze masz z sobą pełno podczas zawodów.

Opis

Dla kogo
Niego
Niej