Przenośny aparat do masażu koni Equilibrium Massage Mitt

729,00 zł
Brutto

Skuteczny i łatwy w użyciu aparat do masażu Equilibrium Który możesz mieć zawsze pod ręką. Mitt pomaga rozluźnić mięśnie i poprawić ich elastyczność. Idealny do masażu okolic pleców, szyi czy mięśni nóg.

Ilość

Skuteczny i łatwy w użyciu aparat do masażu Equilibrium Który możesz mieć zawsze pod ręką. Mitt pomaga rozluźnić mięśnie i poprawić ich elastyczność. Idealny do masażu okolic pleców, szyi czy mięśni nóg.

  • Szybki, skuteczny i łatwy w użyciu zakładany na rękę masażer pomaga rozluźnić i poprawić elastyczność mięśni
  • Do stosowania na wszystkich grupach mięśniowych
  • Zasilane bateryjne
  • 10-minutowe sesje w 3 intensywnościach
  • Stymuluje mięśnie poprzez pulsowanie, wibracje i gładzenie
  • Idealny przed ćwiczeniami w ramach rozgrzewki
  • Może być używany w dowolnym czasie jako terapia relaksująca
  • Łatwy w użyciu, czyszczeniu i przechowywaniu dzięki nowoczesnej i praktycznej torbie
  • Nowy ulepszony typ baterii i uniwersalna ładowarka
  • 2 lata gwarancji

Aparat do masażu Equilibrium Massage Mitt został zaprojektowany aby oferował skuteczną, niedrogą i łatwą w użyciu terapię masażem dla wszystkich koni i kucyków. Do tego jest przenośny i zasilany za pomocą baterii!

Masażer Mitt ma trzy różne ustawienia - wysokie, średnie i niskie. Umożliwia to wybór intensywności programu, który będzie dopasowany do Twojego konia. Każdy program ma trzy różne rodzaje masażu - pulsowanie, wibracje i gładzenie - aby stymulować mięśnie na różne sposoby. Każda sesja trwa 10 minut, zapewniając wystarczająco dużo czasu na pełen masaż grupy mięśni konia.

Masaż przy użyciu Equilibrium Mitt można łatwo włączyć do rutyny przed jak i po zawodach. Ustawienie średniej intensywności może pomóc w rozgrzaniu mięśni. Niskie ustawienie można wykorzystać natomiast do rozluźnienia mięśni. Aparat do masażu dostarczany w poręcznej torbie idealnej do transportu, dzięki czemu świetnie nadaje się do użytku w domu lub na zawodach.  Torba posiada również przydatne kieszenie do przechowywania baterii i ładowarki.

Aparat do masażu to wybór wielu olimpijczyków, mistrzów świata, najlepszych hodowców, gwiazd i amatorów. Może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z poduszką do masażu i podkładką lub ochraniaczami magnetycznymi.

Badania potwierdzają że istnieje szereg korzyści z wynikających z masażu.

Masaż pomaga przywrócić elastyczność mięśni i zmniejszyć ich sztywność, poprawiając ich ukrwienie. Stwierdzono to w badaniach klinicznych z wykorzystaniem masażera ręcznego Equilibrium. Konie które korzystały z terapii masażem, wykazywały znaczną poprawę elastyczności pleców. Podczas masażu zmniejsza się również tętno, co sprzyja rozluźnieniu i relaksowi.

Napięcie mięśni jest jedną z najczęstszych przyczyn słabej wydajności, lecz dzięki zwiększeniu uczucia relaksu oraz poprawy elastyczności pleców, negatywne skutki napięcia można zmniejszyć. Rozluźnione mięśnie mogą poprawić elastyczność podczas ruchów, szczególnie w przypadku koni sportowych.

Opis

Dla kogo
Konia