• -40%

Ochraniacze Majyk Equipe Elite XCross Country Limited Edition TEAM POLAND COB– tył

599,00 zł
359,40 zł Zniżka 40%
Brutto

Ochraniacze XCross Elite dzięki swojej budowie gwarantującej idealne dopasowanie, nie będą krępować ruchów konia. Są zbudowane z super mocnego, ale lekkiego, odpornego na ścieranie tworzywa „RIP-STOP” TPU, które jest trwale połączone z oddychającą tkaniną wewnętrzną z siatki.

Kolor
Rozmiar
Ilość
Obecnie brak na stanie


Dobrze znane i popularne ochraniacze Majyk Equipe teraz w limitowanej serii z Polską flagą!

Ochraniacze XCross Elite dzięki swojej budowie gwarantującej idealne dopasowanie, nie będą krępować ruchów konia. Są zbudowane z super mocnego, ale lekkiego, odpornego na ścieranie tworzywa „RIP-STOP” TPU, które jest trwale połączone z oddychającą tkaniną wewnętrzną z siatki. Wewnątrz ochraniacza znajduje się w pełni elastyczna osłona z TPU, która idealnie dopasowuje się do ruchów konia, tworząc jednocześnie twardą barierę podczas uderzenia. Oprócz elastycznej tarczy z TPU, dodano 2 mm pianki ARTi-LAGE ™ bezpośrednio za nią. ARTi-LAGE ™ jest opatentowanym materiałem, miękkim i giętkim w swoim normalnym stanie, ale zdolnym do zmiany swojej struktury molekularnej i stwardnienia po uderzeniu, dzięki czemu odbija i rozprasza energię uderzenia.

Przednie Ochraniacze XCross Elite mają przednią barierę ARTi-LAGE ™ i elastyczną osłonę TPU za nią, chroniąc przód nadpęcia przed skutkami uderzeń i tył nogi przed potencjalnymi otarciami. Tylne ochraniacze mają podwójną barierę ARTi-LAGE ™ i elastyczną osłonę TPU z przodu, zapewniając niezrównaną ochronę nadpęcia.

W serii XCross Elite zastosowano również nowy rodzaj wyściółki nie zawierający neoprenu ; Bio-Piankę, dzięki której nogi konia będą czyste, chłodne i cały czas w komfortowych warunkach. Ze względu na unikalne właściwości Bio-Pianka zapobiega gromadzeniu się ciepła, a powietrze może skutecznie krążyć po nodze. Nowa konstrukcja odpycha wodę i kurz, jednocześnie zachowując lekkość i komfort w każdych warunkach. Dodatkowo ochraniacze zostały pokryte powłoką Majyk "Forever Clean" od zewnętrznej strony sprawiając, że błoto, brud i zanieczyszczenia odrywają się natychmiast podczas spłukiwania, dzięki czemu czas czyszczenia jest skrócony o połowę.

To wyróżnia ochraniacze XCross Elite:

  • Zapewniają doskonałą ochronę przed uderzeniami dzięki elastycznej osłonie TPU i warstwom pianki ARTi-LAGE ™
  • Zachowują wysoką oddychalność i gwarantują wentylację nóg nawet podczas intensywnego wysiłku
  • Pozostają na miejscu w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, bez możliwości przekręcenia się
  • Odporność na wilgoć, ponieważ żaden z wykorzystanych w nich materiałów nie absorbuje wody
  • Łatwość utrzymania w czystości dzięki powłoce „Forever Clean”
  • Opatentowana Bio-Pianka jako wyściółka. Nie zawierają neoprenu

Opis

Dla kogo
Konia

Rozmiary