• -40%

Ochraniacze krosowe Majyk Equpie Color Elite XCross Country COB- tył, kolor czerwony

549,00 zł
329,40 zł Zniżka 40%
Brutto

Ochraniacze XC Color Elite dzięki swojej budowie gwarantującej idealne dopasowanie, nie będą krępować ruchów konia.

Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Są zbudowane z super mocnego, ale lekkiego, odpornego na ścieranie tworzywa „RIP-STOP” TPU, które jest trwale połączone z oddychającą tkaniną wewnętrzną z siatki. Wewnątrz ochraniacza znajduje się w pełni elastyczna osłona z TPU, która idealnie dopasowuje się do ruchów konia, tworząc jednocześnie twardą barierę podczas uderzenia. Oprócz elastycznej tarczy z TPU, dodano 2 mm pianki ARTi-LAGE ™ bezpośrednio za nią. ARTi-LAGE ™ jest opatentowanym materiałem, miękkim i giętkim w swoim normalnym stanie, ale zdolnym do zmiany swojej struktury molekularnej i stwardnienia po uderzeniu, dzięki czemu odbija i rozprasza energię uderzenia.

Przednie Ochraniacze XC Color Elite mają przednią barierę ARTi-LAGE ™ i elastyczną osłonę TPU za nią, chroniąc przód nadpęcia przed skutkami uderzeń i tył nogi przed potencjalnymi otarciami. Tylne ochraniacze mają podwójną barierę ARTi-LAGE ™ i elastyczną osłonę TPU z przodu, zapewniając niezrównaną ochronę nadpęcia.

W serii XC Color Elite zastosowano również nowy rodzaj wyściółki nie zawierający neoprenu ; Bio-Piankę, dzięki której nogi konia będą czyste, chłodne i cały czas w komfortowych warunkach. Ze względu na unikalne właściwości Bio-Pianka zapobiega gromadzeniu się ciepła, a powietrze może skutecznie krążyć po nodze. Nowa konstrukcja odpycha wodę i kurz, jednocześnie zachowując lekkość i komfort w każdych warunkach. Dodatkowo ochraniacze zostały pokryte powłoką Majyk "Forever Clean" od zewnętrznej strony sprawiając, że błoto, brud i zanieczyszczenia odrywają się natychmiast podczas spłukiwania, dzięki czemu czas czyszczenia jest skrócony o połowę.

To wyróżnia ochraniacze XC Color Elite:

  • Zapewniają doskonałą ochronę przed uderzeniami dzięki elastycznej osłonie TPU i warstwom pianki ARTi-LAGE ™
  • Zachowują wysoką oddychalność i gwarantują wentylację nóg nawet podczas intensywnego wysiłku
  • Pozostają na miejscu w celu zapewnienia maksymalnej ochrony, bez możliwości przekręcenia się
  • Odporność na wilgoć, ponieważ żaden z wykorzystanych w nich materiałów nie absorbuje wody
  • Łatwość utrzymania w czystości dzięki powłoce „Forever Clean”
  • Opatentowana Bio-Pianka jako wyściółka. Nie zawierają neoprenu
  • Wyjątkowa gama kolorystyczna

 

Ochraniacze XC Color Elite są używane przez zawodników Majyk team, do której należą min. Boyd Martin, Phillip Dutton , Lauren Kieffer, Jonty Evans, Caroline Powell.

1 Przedmiot

Opis

Dla kogo
Konia