Kask OneK MIPS CCS -Czarny Rosegold

1 599,00 zł
Brutto

Kask jeździecki OneK Avance charakteryzuje się najnowocześniejszym designem oraz maksymalnym bezpieczeństwem i wygodą! Dzięki CCS (Custom Colour System) możemy wymieniać poszczególne elementy dopasowując styl kasku do swojego gustu. Kask wyposażony w system bezpieczeństwa MIPS.

Kolor
Kolor dodatkowy
Rozmiar Kasku
Ilość

Popularny kask OneK Avance Wide Brim, teraz dostępny z MIPS i CCS (Custom Color System)!

Posiada zewnętrzną powłokę z matowego poliwęglanu i zaawansowanego kompozytu ABS; konstrukcja skorupy formowanej wtryskowo; zmywalna, szybkoschnąca, odprowadzająca wilgoć wyściółka; siatka ze stali nierdzewnej; komfortowe, szelki z wyściółką z syntetycznego zamszu, regulacją na rzep i klamrą Fastex; dwa otwory wentylacyjne z przodu, jeden z tyłu i dwa środkowe, wzdłuż górnej linii skorupy. Kaski One K ™ oferują doskonałą synergię pomiędzy zaawansowaną technologią i estetycznym wyglądem. 

Co to jest MIPS? 

Wielokierunkowy System Ochrony przed uderzeniami (MIPS) został zaprojektowany w celu zwiększenia ochrony przed ruchem obrotowym oddziałowującym na mózg w wyniku uderzeń pod kątem, w głowę. Ruch obrotowy to połączenie energii obrotowej i sił obrotowych, wynikających z przyspieszenia kątowego, które zwiększają ryzyko urazów mózgu. Udowodniono, że dodatkowa ochrona MIPS zmniejsza ruch obrotowy poprzez przekierowywanie energii i sił, które w innym przypadku byłyby przekazywane do mózgu. Dane i informacje dostarczone przez MIPS.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.mipsprotection.com

MOŻESZ RÓWNIEŻ SPERSONALIZOWAĆ SWÓJ KASK WE WŁASNYM STYLU, DZIĘKI NASZEMU SYSTEMOWI CCS!

Dzięki CUSTOM COLOR SYSTEM możesz wybrać kolor:

  • Przedniego panelu!
  • Kolor górnego Panelu!
  • Kolor elementu wentylacyjnego dookoła panelu górnego!

Odzwierciedlaj swój styl dzięki mieszaniu i dopasowywaniu wymiennych części, dzięki tak wielu opcjom, możesz stworzyć ponad 2100 różnych stylizacji! Zmień jeden element, dwa lub wszystkie trzy, aby dopasować kask do siebie! (Elementy sprzedawane osobno)

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Kaski OneK to połączenie poliwęglanu i zaawansowanej, formowanej wtryskowo powłoki zewnętrznej z kompozytu ABS oraz wyściółką EPS.
Wyściółka EPS jest główną częścią pochłaniającą uderzenia w kasku. OneK wykorzystuje wyłącznie EPS o najwyższej jakości, którego gęstość sprawia, że kask bardzo dobrze pochłania energię podczas uderzenia. Kaski spełniają rygorystyczne normy VG01 i EN1382-2017.

Komfort

Kask OneK zapewnia bardzo wysoki poziom wentylacji, dzięki dwóm otworom wentylacyjnym z przodu, dwóm bocznym, tylnym i dwóm środkowym. Kask ma wygodne, wyściełane szelki z syntetycznego zamszu, regulowane na rzep i zapięcie typu fast-tex.  Podszewka OneK jest wykonana z nadającej się do prania szybkoschnącej tkaniny; pochłania wilgoć i działa przeciwbakteryjnie. 

471045-black-matte-rose-gold