Dodatek Paszowy Gut Sponge Protexin na problemy jelitowe i wodę kałową

219,00 zł
Brutto

Gut Sponge zawiera łuski Babki Jajowatej, prebiotyki i cenne źródła energii dla konia ze względu na jego fermentację przez mikrobiotę. Zapewnia bezpieczne kalorie, wspomaga wzrost przyjaznych bakterii i odżywia komórki wyściółki jelit.

Ilość
Obecnie brak na stanie


Gut Sponge to smaczny suplement diety opracowany w celu zapewnienia zdrowia jelit tylnych i wspierania tworzenia normalnych odchodów.

Gut Sponge zawiera łuski Babki Jajowatej, prebiotyki i cenne źródła energii dla konia ze względu na jego fermentację przez mikrobiotę. Zapewnia bezpieczne kalorie, wspomaga wzrost przyjaznych bakterii i odżywia komórki wyściółki jelit.

Łuski Babki Jajowatej o wysokiej zawartości błonnika wchłaniają wodę w jelitach, pokrywając i chroniąc wyściółkę jelita oraz pomagają w produkcji normalnych odchodów. Jest to wzmocnione przez wysoki poziom Bentonitu – naturalnego środka wiążącego.

Siemię lniane jest pożywnym źródłem kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, które wspierają zdrowie jelit i ogólne samopoczucie.

 

Kluczowe składniki:

·         Łuski Babki Jajowatej– łuski nasion o wysokiej zawartości włókien, to rodzaj środka żelującego, który absorbuje wodę w jelitach, pomagając w produkcji normalnych odchodów

·         Bentonit – naturalny środek wiążący

·         Siemię lniane – bogate w kwasy tłuszczowe omega 3 i 6

Gut Sponge może być stosowany w połączeniu z Gut Balancer dla wsparcia probiotycznego flory bakteryjnej jelit konia. 

BETA NOPS

ADM Protexin jest dumny z członkostwa w BETA i posiada akredytację NOPS, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie produkty z gamy Protexin Equine Premium są w pełni zgodne, oraz nie zawierają żadnych środków niedopuszczonych przez FEI.

 

Wskazówki dotyczące podawania:

50g (1 płaska miarka) wymieszać z karmą dwa razy dziennie przez 7-14 dni. Następnie raz dziennie i lub zgodnie z zaleceniami lekarza weterynarii. Przed karmieniem zwilżyć paszę wodą.

Gut Sponge może być stosowany w połączeniu z Gut Balancer dla wsparcia probiotycznego flory bakteryjnej jelit konia. 

Bez zalecenia i nadzoru lekarza weterynarii nie należy przekraczać zalecanych poziomów, ani podawać z innymi produktami zawierającymi bentonit. Należy unikać jednoczesnego stosowania z makrolidami doustnymi.

Kompozycja

Dodatki:

Dodatki technologiczne:

1m558i Bentonit (bentonit-montmorylonit) (566g/kg)

 

Dodatki sensoryczne:

Aromat miętowy (15g/kg)

Kompozycja:

Łuska Babki Jajowatej (20%), siemię lniane

Opis

Dla kogo
Konia