Wiadro do pułapek na muchy Sticky Trap

9,95 zł
Brutto
Ilość

Specjalnie przygotowane wiadro, wystarczy tylko nałożyć na nie klej STICKY TRAP, by otrzymać gotową pułapkę na muchy, muchy końskie, muchy stajenne oraz gzy. Lina ma długość około 40cm. Po prostu zawieś pułapkę 80-100cm nad ziemią, w miejscu dobrze oświetlonym przez słońce, żeby wiadro się nagrzało. Umieszczenie pułapki w miejscu, w którym wieje, pozwoli pułapce się kołysać sprawiając, że insekty nie będą mogły się jej oprzeć. Następnie należy pomalować zewnętrzną stronę wiadra klejem Sticky Trap. Zalecamy użycia 3 lub 4 pułapek na 1 hektar (10,000 m2), pozwala to chronić do 5 koni. Dwie pułapki będą idealne do przydomowego ogrodu. Możesz nałożyć drugą warstwę kleju po kilku tygodniach, aby uzyskać jeszcze grubszą, bardziej lepiącą się warstwę.

Jak wykonać najtańsza pułapkę na muchy Sticky Trap?

  • Wywierć otwór w dnie wiadra i przeprowadź przez niego linkę. Na linkę nałóż metalową podkładkę i zawiąż węzeł tak żeby linka nie mogła przejść z powrotem przez otwór. Duży, porządny węzeł bez podkładki powinien być wystarczający.
  • Do poprzeczki wkręć haczyk, w odległości jakieś 50 cm od miejsca gdzie będzie słupek. Powieś linkę na haczyku. Idealna wysokość pułapki to ok 1m.
  • Zamontuj belkę na słupku ogrodzenia, bądź wbitym palu. Ważnym jest zamontowanie pułapki tak blisko miejsca przebywania zwierząt jak to możliwe. Powinna być także w miejscu nasłonecznionym, by wiadro mogło się nagrzać.
  • Pułapkę należy umieścić na otwartym terenie, żeby wiadro mogło poruszać się na wietrze. Na końcu, należy nanieść warstwę kleju STICKY TRAP (1-2 mm) na wiadro. Pamiętaj o rękawicach, ten produkt nie nazywa się lepkim bez powodu!
  • Wiadro powinno wisieć poza zagrodą. W przeciwnym wypadku, koń może otrzeć się o pułapkę, w efekcie, czego muchy przylepią się do niego, a nie do pułapki! Nie zaszkodzi to koniom, ale nie jest to przyjemne.

Sticky Trap Glue to czynnik klejący w naszych pułapkach! Ten klej został specjalnie opracowany w celu łapania much końskich, gzów i innych gryzących insektów w miejscach przebywania ludzi i zwierząt gospodarskich. Podstawowa receptura pochodzi z USA i jest używana na całym świecie w celu łapania agresywnych insektów. Sticky Trap jest skomponowany z naturalnych składników, ma kolor jasnobrązowy, klei przez długi czas (do 20 tygodni). Nie przyciąga owadów zapylających takich jak pszczoły czy motyle.

55 Przedmioty