Zestaw Sticky Trap - Lep na muchy końskie 0,5l + 4 wiadra + pędzelek

114,80 zł
Brutto

Zestaw składający sie z 0,5l opakowania Sticky Trap,  4 wiader-pułapek, przygotowanych do nałożenia kleju, oraz pędzla do nakładania.

Ilość

Sticky Trap Glue to czynnik klejący w naszych pułapkach! Ten klej został specjalnie opracowany w celu łapania much końskich, gzów i innych gryzących insektów w miejscach przebywania ludzi i zwierząt gospodarskich. Podstawowa receptura pochodzi z USA i jest używana na całym świecie w celu łapania agresywnych insektów.

Specjalnie przygotowane wiadro, wystarczy tylko nałożyć na nie klej STICKY TRAP, by otrzymać gotową pułapkę na muchy, muchy końskie, muchy stajenne oraz gzy. Lina ma długość około 40cm. Po prostu zawieś pułapkę 80-100cm nad ziemią, w miejscu dobrze oświetlonym przez słońce, żeby wiadro się nagrzało. Umieszczenie pułapki w miejscu, w którym wieje, pozwoli pułapce się kołysać sprawiając, że insekty nie będą mogły się jej oprzeć. Następnie należy pomalować zewnętrzną stronę wiadra klejem Sticky Trap. Zalecamy użycia 3 lub 4 pułapek na 1 hektar (10,000 m2), pozwala to chronić do 5 koni. Dwie pułapki będą idealne do przydomowego ogrodu. Możesz nałożyć drugą warstwę kleju po kilku tygodniach, aby uzyskać jeszcze grubszą, bardziej lepiącą się warstwę.

Sticky Trap jest skomponowany z naturalnych składników, ma kolor jasnobrązowy, klei przez długi czas (do 20 tygodni). Nie przyciąga owadów zapylających takich jak pszczoły czy motyle. Unikatowa receptura Sticky Trap sprawia, że jest odporny na wodę i ciepło do 70oC. Jest także przyjazny dla środowiska i całkowicie bezpieczny. Jak używać Lepu na muchy Sticky Trap? UŻYCIE Zaaplikuj klej Sticky Trap (warstwa 1-2mm) na obiekt za pomocą pędzla albo szpachelki.

Pułapki mogą być zbudowane z różnych materiałów, jednakże plastik nadaje się najlepiej. Na muchy końskie polecamy czarne wiadro. Należy zawiesić je odwrócone w otwartej przestrzeni, aby mogło poruszać się na wietrze, nagrzać i przyciągnąć muchy. W stajniach i stodołach mogą zostać użyte białe wiadra lub na przykład kawałki kartonu.

Wiadra można prosto wyczyścić za pomocą szpachelki, co daje możliwość używania ich przez wiele sezonów.

Zalety Lepu na muchy końskie Sticky Trap:

  • Lider wśród klejów stosowanych w pułapkach na muchy.
  • Najczęściej wybierany klej do tworzenia pułapek na muchy końskie i inne owady.
  • Wykonany z wyłącznie z naturalnych składników wysokiej, jakości, 100% Ekologiczny, wolny od pestycydów.
  • Możesz stworzyć do 30 pułapek z 1,5L wiadra Lepu na muchy Końskie Sticky Trap.
  • Wiadra można łatwo wyczyścić przy pomocy szpatułki i wykorzystywać je przez wiele lat.
  • Deszczoodporny i odporny na temperatury do 70oC .
  • Bezpieczna dla ludzi i zwierząt.
  • Pszczoły, trzmiele, motyle oraz inne ważne gatunki, poszukujące słodkiego nektaru i zapylające rośliny nie są przyciągane przez klej Sticky Trap.

10 Przedmioty