Ochraniacze Magnetyczne Torpol LegCare™ Full

479,00 zł
Brutto

Niezastąpione w stajni. Magnetic Field Therapy™ to autorska technologia, która z powodzeniem wykorzystywana jest w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia koni ze skłonnościami do opojów - po urazach ścięgien i stawów.

Ilość

Umiejscowione wzdłuż ścięgien magnesy tworzą pole magnetyczne, które rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza regenerację tkanek oraz usuwanie toksyn. W naturalny sposób wyrównuje deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów naprawczych organizmu.

Ochraniacze magnetyczne składają się z zewnętrznego korpusu oraz dopinanych wkładów LegCare™, które zapewniają ochronę, wspomagają leczenie oraz rehabilitację nóg konia od stawu skokowego do pęcinowego.

Budowa korpusu:

Materiał zew.: ortalion, siatka dystansowa 3D (100% poliester)

Materiał wew.: mikrofaza (100% poliester), wewnątrz włóknina silikonowa 80g

Magnesy: 6 neodymowych aktywatorów magnetycznych (NMA) o mocy 3650 Gauss /szt.

Zapięcie: guma, taśma typu rzep (100% poliester)

Wykończenie: taśma nośna (100% poliester)

Rozmiar: FULL

Wkład HoofCare™

Materiał: dzianina wełniana (50% wełna, 50% poliester), połączona z drelichem (50% bawełna, 50% poliester), wewnątrz włóknina silikonowa 80g, ortalion (100% poliester); w części chroniącej kopyto – RIP-STOP (100% poliester)

Magnesy: 4 neodymowe aktywatory magnetyczne (NMA) o mocy 3650 Gauss /szt., zabezpieczone folią PVC, umieszczone na wysokości koronki

Zapięcie: dodatkowe mocowanie na kopycie- taśma typu rzep, guma (100% poliester)

Wielkość: 56/42 cm

Opakowanie: Para (2xkorpus + 2xwkład HoofCare™)