Ochraniacze magnetyczne Equlibrium Hind & Hock

zł499.00
VAT included

Nowe ochraniacze Equilibrium Therapy Hind & Hock są miękkimi, magnetycznymi ochraniaczami stajennymi ergonomicznie zaprojektowanymi tak, aby pasowały idealnie do ​​tylnych nóg koni. Hind & Hock Magnetic Chaps są idealne dla koni cierpiących na zapalenie stawów skokowych, lub tych które są podatne zbieranie się wody w nogach lub wracają do zdrowia po kontuzji.

Size
Quantity

Zdobywca nagrody BETA Innovation Award 2019!

Nowe ochraniacze Equilibrium Therapy Hind & Hock są miękkimi, magnetycznymi ochraniaczami stajennymi ergonomicznie zaprojektowanymi tak, aby pasowały idealnie do ​​tylnych nóg koni.

Ochraniacze magnetyczne Hind & Hock zostały specjalnie zaprojektowane, aby umożliwić umieszczenie magnesów Vitaflex® bezpośrednio w dolnej części stawu skokowego - miejscu gdzie często występuje jego zapalenie.

Zapewniają osłonę od stawu skokowego do pięty. Hind & Hock Magnetic Chaps są idealne dla koni cierpiących na zapalenie stawów skokowych, lub tych które są podatne zbieranie się wody w nogach lub wracają do zdrowia po kontuzji.

Idealny dla koni z problemami ścięgien, kości rysikowej, trzeszczki, pęknięć kości lub ogólnego stosowania po uderzeniach i nadwyrężeniach

  • Miękkie, ergonomiczne ochraniacze magnetyczne nadają się do użytku w stajni 
  • Para ochraniaczy dostarczana z 4 mocnymi magnesami Vitaflex®
  • 2 lata gwarancji
  • Wzór zarejestrowany w UE

Kiedy używać  ochraniaczy magnetycznych?

  • Dla koni cierpiących na zapalenie stawów
  • Kiedy nogi konia puchną od namiaru wody
  • Dla koni, które powracają do formy po kontuzji ścięgien, kości rysikowej, trzeszczki, pęknięć kości i ogólne stosowanie po uderzeniach i nadwyrężeniach
  • Gdy koń długi czas przebywa w boksie, bądź po prostu odpoczywa
  • Dla koni w treningu, aby wspierać regenerację

Na czym polega terapia magnetyczna?

Komórki ciała mają właściwości elektromagnetyczne co oznacza, że ​​mogą być wspierane przez pole magnetyczne. Terapia magnetyczna sprzyja przepływowi krwi i zwiększa aktywność komórkową w organizmie, jednak magnesy same w sobie nie mają właściwości gojących. Kiedy potężny magnes zostaje umieszczony na ciele, zwiększa się aktywność komórkowa, a to z kolei zwiększa szybkość regeneracji i naprawy komórek.

Jak terapia magnetyczna pomaga koniom?

Terapia magnetyczna może pomóc zwiększyć tempo gojenia podczas leczenia stanów zapalnych, obrzęków, sztywności, skurczów mięśni i objawów zapalenia stawów. Zastosowanie terapii magnetycznej może pomóc koniowi szybciej odzyskać zdrowie po urazie lub przewlekłej kontuzji.

Dlaczego Equilibrium używa magnesów Vitaflex®?

Magnesy Vitaflex® wytwarzają dwa naprzemienne bieguny które oddziałują na ciało - ujemne i dodatnie, dzięki czemu są bardziej skuteczne niż magnesy neodymowe, które mają tylko jeden biegun. Te silne i trwałe pola magnetyczne o oddziaływając na siebie biegunowo, wnikają głęboko w tkankę ciała, wspierając komórki podczas regeneracji.

 

Rozmiary Ochraniaczy Magnetycznych EQUILIBRIUM THERAPY HIND & HOCK

Medium obwód nadpęcia  22 – 24cm

Large      obwód nadpęcia  24 – 26cm

Data sheet

Dla kogo
Konia