Ochraniacze Majyk Equipe Sport/Dressage - kolor purpurowy

zł436.00
VAT included

Ochraniacze Majyk Equipe Sport/Dressage z zewnątrz wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego i elastycznego TPU. Zostało ono wtopione w oddychający materiał, co sprawia ze ochraniacze są wyjątkowo mocne oraz zapewniają świetną cyrkulację powietrza.

Colour
Size
Quantity

Ochraniacze Majyk Equipe Sport/Dressage z zewnątrz wykonane są z wysokiej jakości wytrzymałego i elastycznego TPU. Zostało ono wtopione w oddychający materiał, co sprawia ze ochraniacze są wyjątkowo mocne oraz zapewniają świetną cyrkulację powietrza. Czterowarstwowa konstrukcja ochraniaczy chroni przed kurzem, wilgocią i gromadzeniem się ciepła, co czyni je idealnym wyborem dla dłuższych sesji treningowych.

Wewnątrz ochraniacza znajduje się osłona zabezpieczająca z technologią ARTi-LAGE. ARTi-LAGE ™ jest opatentowanym materiałem, miękkim i giętkim w swoim normalnym stanie, ale zdolnym do zmiany swojej struktury molekularnej i stwardnienia po uderzeniu, dzięki czemu odbija i rozprasza energię uderzenia, nawet w 95%.

W ochraniaczach zastosowano przyjazne dla środowiska, anty-grzybicze, oraz nie zawierające neoprenu wnętrze z Bio-Pianki. Bardzo duże perforacje pomagają zapobiegać gromadzeniu się ciepła, a super miękkie wykończenie zapewnia wyjątkowy komfort i świetną przyczepność, aby zapobiec ześlizgiwaniu z nogi. Podwójnie obszycie zapewnia zwiększoną wytrzymałość ochraniaczy na strzępienie i rozrywanie. Idealne w teren, ponieważ wykorzystane w ochraniaczach rzepy nie zbierają trawy oraz nie brudzą się.

 

Cechy

  • Unikalny kształt łatwo dopasowuje się do nogi
  • Wzmocniona, oddychający materiał zewnętrzny z TPU
  • Ochrona przed uderzeniami dzięki ARTi-LAGE
  • Bardzo lekkie, oddychające i wygodne
  • Konstrukcja czterowarstwowa
  • Wyściółka z Bio-Pianki - antybakteryjna, nie zawiera neoprenu
  • Podwójnie szyte
  • Długie paski do regulacji

 

Sprzedawane w parach.

Rozmiary: S, M, L, XL

Kolory: Biały, Czarny, Czarny/Turkusowy, Czarny/Fioletowy.

Data sheet

Dla kogo
Konia