• -20%

Środek do czyszczenia kasku – Charles Owen HatCleaner 250ml - cytryna grejpfrut

64,95 zł
51,96 zł Zniżka 20%
Brutto

Środek do czyszczenia kasku. Utrzymuj kask jeździecki w doskonałej formie za pomocą Charles Owen Helmet Cleaner.
Zapachowa nuta cytryny i grapefruita nada mu świerzosci. 

Ilość

Utrzymuj swój kask Charles Owen doskonałej formie za pomocą Charles Owen Helmet Cleaner.

Ten specjalnie opracowany spray rozbija brud i tłuszcz. Skutecznie usuwa pot, krem ​​przeciwsłoneczny, makijaż i kurz, dzięki czemu kask pozostaje czysty i świeży przez cały okres użytkowania.

Nowe środki czyszczące i odświeżające Charles Owen zapewniają kompleksowe rozwiązanie do utrzymania kasku w doskonałym stanie, zapewniając świeżość, higienę i bezpieczeństwo.

Ta nowa ekologiczna formuła została specjalnie opracowana, aby delikatnie rozpuścić brud i tłuszcz. Skutecznie usuwa pot, kremy z filtrem, makijaż i kurz.

Formuła odświeżająca neutralizuje bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, pozostawiając orzeźwiający zapach cytryny i grejpfruta.

Wystarczy spryskać wnętrze kasku, a następnie pozostawić go w chłodnym miejscu do wyschnięcia. Idealne do szybkiego odświeżenia między jazdami.

6 łatwych kroków do wyczyszczenia kasku jeździeckiego:

Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby skutecznie wyczyścić i zadbać o swój kask:

  • Spryskaj środek do czyszczenia i odświeżania kasku na opaskę wewnętrzną.
  • Pozwól, aby kask pozostał przez dwie do trzech minut. To ważne, ponieważ daje czas na działanie środka czyszczącego.
  • Weź wilgotną szmatkę i delikatnie wmasuj środek do czyszczenia w opaskę wewnętrzną ruchem okrężnym. Użyj minimalnej ilości wody, aby wkład kasku nie był całkowicie przemoczony i mógł szybko wyschnąć.
  • Powtarzaj, aż cały brud z opaski wewnętrznej przeniesie się na szmatkę.
  • Aby wyczyścić zewnętrzną część kasku, użyj miękkiej szczotki lub szmatki oraz wody, aby delikatnie wytrzeć wyschniętą błotną ziemię lub brud.
  • Po wyczyszczeniu kasku pozostaw go do całkowitego wyschnięcia. Nigdy nie pozostawiaj go przed kaloryferem lub otwartym ogniem.