Kask Charles Owen MyPS

1 549,00 zł
Brutto

Charles Owen wykorzystał technologię MIPS jako sposób na „uzupełnienie” bezpieczeństwa w swoich potrójnie testowanych i certyfikowanych kaskach. Wykorzystanie systemu  MIPS zapewnia jeszcze szerszą ochronę głowy w celu zmniejszenia stłuczeń mózgu podczas upadku.

Aktualny czas realizacji wynosi 4-6 tygodni.

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1519 zł.Rozmiar Kasku
Ilość

Najnowszy kask Charles Owen wykorzystujący technologię MIPS!

MyPS  jest unikalny w branży, ponieważ spełnia wymagania trzech niezależnych, międzynarodowych standardów jeździeckich.

Posiada certyfikaty:

SEI zgodnie z ASTM F1163-15,

Kitemarks do VG1 01-040 2014-12

PAS015: 2011 oraz znak CE na VG1 01-040 2014-12

Dzięki zewnętrznej skorupie wykonanej z tworzywa ABS, kask MyPs to elegancki kask z szerokim daszkiem w nowoczesnym stylu i o głębokim dopasowaniu. Dziesięć otworów wentylacyjnych, wyjmowana wkładka i uprząż z sześciopunktowym mocowaniem o skórzanym wykończeniu, nadają mu nowoczesnego wyglądu.

Czym jest system MIPS?

MIPS został zaprojektowany w celu zwiększenia ochrony przed ruchem obrotowym (energiom kinetycznym) przekazywanym do mózgu podczas uderzenia głową pod kątem. Ruch obrotowy jest połączeniem energii obrotowej (prędkości kątowej) i sił obrotowych z przyspieszenia kątowego, które wpływają zarówno na mózg, jak i zwiększają ryzyko urazów mózgu. Udowodniono, że dodatkowy system ochrony MIPS wykorzystany w kaskach, zmniejsza ruch obrotowy, poprzez przekierowanie energii i sił.

Charles Owen wykorzystał technologię MIPS jako sposób na „uzupełnienie” bezpieczeństwa w swoich potrójnie testowanych i certyfikowanych kaskach. Wykorzystanie systemu MIPS zapewnia jeszcze szerszą ochronę głowy w celu zmniejszenia stłuczeń mózgu podczas upadku.

Opis

Dla kogo
Niego
Niej