Plastry nosowe Flair Nasal Strips - biały

79,00 zł
Brutto

FLAIR STRIPS to samoprzylepne plastry nosowe, które promują optymalne zdrowie koni sportowych, we wszystkich dyscyplinach i na każdym poziomie rywalizacji

Ilość

Plastry nosowe Flair Nasal Strips, zostały opracowane przez lekarzy weterynarii. FLAIR STRIPS to samoprzylepne plastry nosowe, które promują optymalne zdrowie koni sportowych, we wszystkich dyscyplinach i na każdym poziomie rywalizacji. Delikatnie zapobiegają zwężaniu się kanalików nosowych (najwęższa część górnych dróg oddechowych), dzięki czemu zmniejszają opór dróg oddechowych oraz poprawiają przepływ powietrza, gdy Twój koń potrzebuje najwięcej tlenu.

ŁATWIEJSZE ODDYCHANIE
Sprężysta struktura FLAIR STRIPS wspomaga tkanki miękkie w kanałach nosowych w celu zmniejszenia zapadania się tkanki, aby ułatwić oddychanie tlenem. Zjawisko to występuje u wszystkich koni podczas ćwiczeń.

OGRANICZENIE ZMĘCZENIA
Konie nie męczą się tak łatwo, więc mogą pracować dłużej i mocniej.

OSZCZĘDNOŚĆ ENERGIĘ
Wykazano, że konie noszące plastry FLAIR zużywają o 5-7% mniej energii podczas intensywnych ćwiczeń.

SZYBSZA REGENERACJA
Wspomaganie dróg nosowych podczas zdrowienia pomaga szybciej schłodzić konie.

CHRONI PRZED KRWAWIENIEM
Plastry FLAIR pomagają zapobiegać pękaniu delikatnych naczyń krwionośnych w płucach podczas ćwiczeń.

ŁATWA APLIKACJA

Przechowuj FLAIR STRIPS® w temperaturze pokojowej. Działanie wysokiej lub niskiej temperatury może uszkodzić medyczny klej i nie przylegać prawidłowo. Jeśli na zewnątrz jest chłodno i zostanie użyty plaster FLAIR, zalecamy umieszczenie paska wewnątrz kurtki na 5-10 minut przed nałożeniem, aby umożliwiając rozgrzanie się kleju, do co najmniej temperatury pokojowej.    

Zastosuj FLAIR STRIPS co najmniej 30 minut przed każdą aktywnością. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, nałóż paski na 30 minut przed ćwiczeniami, jazdą lub innymi czynnościami, które mogą spowodować, że koń się spoci.

Nakładaj plastry na czysty, suchy nos. Użyj czystej, suchej szmatki lub papierowego ręcznika, aby usunąć brud i olej przed aplikacją. NIE UŻYWAJ alkoholu, wody ani żeli w miejscu aplikacji.

NIE WYMAGA GOLENIA nosa konia przed nałożeniem. Plastry FLAIR mają wyjątkowy klej, który jest opracowany, aby przylegać do sierści konia.

Używanie dodatkowych klejów może być szkodliwe i NIE JEST ZALECANE. Plastry FLAIR mają delikatny klej, opracowany specjalnie dla zapewnienia zdrowia i bezpieczeństwa koni.

 Przed nałożeniem wygnij krawędzie z zakładkami, aby utworzyć zagięcie. Formowanie fałd na krawędziach paska pomaga zakładkom mocniej przyklejać się do nosa konia.

NIE dotykaj kleju przed nałożeniem paska. Dotknięcie kleju zmniejsza możliwość paska do idealnego przylegania do końskiego nosa.

 Zastosuj paski FLAIR w odległości dwóch palców powyżej nozdrzy konia. To umieszczenie zapewnia optymalne wsparcie dla miękkiej tkanki kanału nosowego.

 NIE usuwaj, ciągnąc w górę lub w dół. Oderwij delikatnie, ale zdecydowanie od górnego rogu w kierunku środka. Klej może powodować nieznaczną utratę włosów, podobnie jak w przypadku normalnego wypadania.

Opis

Dla kogo
Konia