• -20%

Charles Owen MY HALO CX - kreator kasku jeździeckiego na indywidualne zamówienie

2 210,00 zł
1 768,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Kreator kasku Charles Owen CX, pozwala stworzyć idealny kask jeździecki. 

Prześlij nam plik PDF z konfiguratora, a wycenimy dla ciebie kask! 

Czas realizacji w zależności od wybranej konfiguracji potwierdzimy po właściwym zamówieniu. 

Podana cena nie stanowi ceny kasku, kask jest wyceniany indywidualnie. Podana cena dotyczy najniższej konfiguracji. Zamówienia bez konsultacji i bez projektu zostaną automatycznie odrzucone. 

Ilość

Oto jest! Najnowsza linia kasków jeździeckich Charlses Owen. Teraz osobiście możesz zaprojektować kask swoich marzeń za pomocą w pełni konfigurowalnego My halo CX.

Charles Owen CX to linia kasków jeździeckich, która została stworzona z okazji 110 rocznicy powstania firmy. 

My Halo CX to to kask jeździecki premium, który można w pełni spersonalizować zgodnie z własnym pomysłem i gustem.  

Możesz wybierać spośród siedmiu ręcznie dobranych kolorów powłoki, dostępnych zarówno w gładkim matowym, jak i błyszczącym wykończeniu, lub w unikalnej kombinacji obu. 

Inne opcje obejmują dwa pokrycia górnej powłoki z tkaniny Swarovski® i 13 unikalnych kolorów pierścieni, w tym dwie ekskluzywne, szczotkowane, metaliczne kolory dostępne z dwoma ustawieniami rozświetlających kryształów, które dostępne są w pięciu kolorach. 

Ciesz się pięknym wyglądem i technologią nowej generacji, które sprawiają, że halo jest klasą samo w sobie. 

Kask posiada unikalny system wentylacji 360° dyskretnie ukrytym pod pierścieniem halo. 

My halo CX to również bezpieczeństwo. Ten kask jeździecki spełnia trzy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa (w tym PAS 015). Istnieje również możliwość zintegrowania kasku z technologią MIPS, która jeszcze zwiększa bezpieczeństwo i pewność, którą poczujesz podczas jazdy w Halo.

Jak zamówić kask My Halo CX? 

Skorzystaj z konfiguratora, Kliknij na poniższy przycisk : 

konfigurator kasków charles owen

Zaprojektuj swój wymarzony kask, pobierz PDF z projektem i prześlij go do nas na kontakt@4equine.pl. My zajmiemy się resztą. 

Możesz również skorzystać z naszej pomocy. Ponieważ doskonale wiemy jak ważny jest dobór właściwego rozmiaru, nasz zespół przeszkolony przez specjalistów Charles Owen, jest do Twojej dyspozycji. 

Podana cena nie stanowi ceny kasku, kask jest wyceniany indywidualnie. Podana cena dotyczy najniższej konfiguracji. Zamówienia bez konsultacji i bez projektu zostaną automatycznie odrzucone. 

Mail: kontakt@4equine.pl   Telefon: 501339699