Charles Owen MY HALO CX - kreator kasku jeździeckiego na indywidualne zamówienie

2 210,00 zł
Brutto

Kreator kasku Charles Owen CX, pozwala stworzyć idealny kask jeździecki. 

Prześlij nam plik PDF z konfiguratora, a wycenimy dla ciebie kask! 

Czas realizacji w zależności od wybranej konfiguracji potwierdzimy po właściwym zamówieniu. 

Podana cena nie stanowi ceny kasku, kask jest wyceniany indywidualnie. Podana cena dotyczy najniższej konfiguracji. Zamówienia bez konsultacji i bez projektu zostaną automatycznie odrzucone. 

Ilość

Oto jest! Najnowsza linia kasków jeździeckich Charlses Owen. Teraz osobiście możesz zaprojektować kask swoich marzeń za pomocą w pełni konfigurowalnego My halo CX.

Charles Owen CX to linia kasków jeździeckich, która została stworzona z okazji 110 rocznicy powstania firmy. 

My Halo CX to to kask jeździecki premium, który można w pełni spersonalizować zgodnie z własnym pomysłem i gustem.  

Możesz wybierać spośród siedmiu ręcznie dobranych kolorów powłoki, dostępnych zarówno w gładkim matowym, jak i błyszczącym wykończeniu, lub w unikalnej kombinacji obu. 

Inne opcje obejmują dwa pokrycia górnej powłoki z tkaniny Swarovski® i 13 unikalnych kolorów pierścieni, w tym dwie ekskluzywne, szczotkowane, metaliczne kolory dostępne z dwoma ustawieniami rozświetlających kryształów, które dostępne są w pięciu kolorach. 

Ciesz się pięknym wyglądem i technologią nowej generacji, które sprawiają, że halo jest klasą samo w sobie. 

Kask posiada unikalny system wentylacji 360° dyskretnie ukrytym pod pierścieniem halo. 

My halo CX to również bezpieczeństwo. Ten kask jeździecki spełnia trzy międzynarodowe standardy bezpieczeństwa (w tym PAS 015). Istnieje również możliwość zintegrowania kasku z technologią MIPS, która jeszcze zwiększa bezpieczeństwo i pewność, którą poczujesz podczas jazdy w Halo.

Jak zamówić kask My Halo CX? 

Skorzystaj z konfiguratora, Kliknij na poniższy przycisk : 

konfigurator kasków charles owen

Zaprojektuj swój wymarzony kask, pobierz PDF z projektem i prześlij go do nas na kontakt@4equine.pl. My zajmiemy się resztą. 

Możesz również skorzystać z naszej pomocy. Ponieważ doskonale wiemy jak ważny jest dobór właściwego rozmiaru, nasz zespół przeszkolony przez specjalistów Charles Owen, jest do Twojej dyspozycji. Chętnie umówimy się na spotkanie i pomożemy dobrać kask idealny dla Ciebie. 

Podana cena nie stanowi ceny kasku, kask jest wyceniany indywidualnie. Podana cena dotyczy najniższej konfiguracji. Zamówienia bez konsultacji i bez projektu zostaną automatycznie odrzucone. 

Mail: kontakt@4equine.pl   Telefon: 501339699