• -20%

Kask Charles Owen Ayr8 Plus - CUSTOM

1 900,00 zł
1 520,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Charles Owen AYR8 to jeden z najbardziej uznanych przez jeźdźców kasków. Łączy w sobie idealną ochronę, świetną wentylację.
Teraz możesz idealnie, dopasować go do siebie!

Czas Realizacji ok 12 tygodni.

Rozmiar Kasku
Ilość

Charles Owen prezentuje swój pierwszy w pełni wentylowany kask, Ayr8 Plus. 12 otworów wentylacyjnych i wyjmowalną opaska Coolmax®, zapewnia uczucie świeżości i dobrą wymianę powietrza pod kaskiem. Ten nisko profilowy kask został zaprojektowany, aby zapewnić idealne dopasowanie a dzięki zabezpieczeniu sześciopunktowym zapięciem GRpx®, zawsze pozostaje na swoim miejscu, chroniąc głowę.

Spełnia normy najwyższych międzynarodowych certyfikatów:
PAS015: 2011,
VG1 01.040 2014-12,
ASTM F1163-15.

Jak wygląda proces realizacji zamówienia:

  1. Stwórz swój wymarzony projekt kasku. TUTAJ: Kreator kasku
    Zapisz go w pliku PDF.

  2. Skontaktuj się z nami i przekaż nam projekt. 

  3. Przeprowadzimy dla Ciebie indywidualną wycenę. (Cena kasku różni się w zależności od wybranych materiałów i ich opcji, ustalana jest indywidualnie z klientem. Cena produktu powyżej nie stanowi końcowej oferty!)

  4. Dokonaj i opłać zamówienie.

  5. Pomożemy idealnie dopasować kask.

  6. Poczekaj na produkt. Realizacja zamówienia z reguły wynosi od 10-12 tygodni, czas realizacji ze względu na globalną sytuację pandemiczną może ulec zmianie.

Zdjęcia w ofercie mają charakter poglądowy, prosimy zwrócić uwagę na to że kolory wybrane, mogą nieznacznie odbiegać od tych rzeczywistych. Jest to zależne od ustawień monitora. 
Produkty zakupione w tej ofercie, są produktami tworzonymi dla klienta indywidualnie, nie podlegają zwrotowi. Dalej obowiązuje na nie pełna gwarancja na wady fabryczne. Zamówienia złożone bez wcześniejszej konsultacji nie będą realizowane.

Opis

Dla kogo
Niego