Spray na lipcówkę i świąd Jump IT Stop ITch - na stany zapalne skóry

95,94 zł
Brutto
Opakowanie
Ilość

To produkt stworzony specjalnie z myślą o koniach cierpiących na lipcówkę (z ang. sweet itch, insect bites hypersensitivity IBH), egzemę letnią (z ang. summer eczema) i inne alergie kontaktowe oraz pomocniczo przy świerzbie (z łac. Scabies). Jego skład został zaprojektowany tak by niwelować wszystkie objawy, które mogą występować podczas odpowiedzi układu autoimmunologicznego w kontakcie z alergenem: ekstrakt z aloesu, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z nagietka, olej z drzewa herbacianego, pantenol, olej rzepakowy oraz benzoesan benzylu.

▪ eliminuje swędzenie połączone z alergicznym zapaleniem skóry

▪ zapewnia długotrwały efekt kojący

▪ przynosi natychmiastową ulgę w swędzeniu i podrażnieniu skóry

▪ działa antyhistaminowo

▪ zmniejsza odczyn po ukąszeniu owadów

Zastosowanie: Emulsję stosować 2 razy dziennie w przypadku wystąpienia silnego odczynu alergicznego. Po ustąpieniu silnych objawów stosować 2-3 razy w tygodniu. Rozpylić emulsję na zmiany i delikatnie rozprowadzić na powierzchni. Stosować na oczyszczoną powierzchnię skóry.

Uwaga: Produkt weterynaryjny, przeznaczony wyłącznie dla zwierząt. Unikaj kontaktu z oczami, ustami i innymi miejscami wrażliwymi. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Nie stosować na otwarte rany.

Pojemność: 650ml