• -35%

Ochraniacze skokowe Majyk Equipe Boyd Martin Stadium Full - przód czarny

549,00 zł
356,85 zł Zniżka 35%
Brutto
  • Elastyczna zewnętrzna powłoka wykonana z wytrzymałego BASF TPU
  • Wentylowana konstrukcja zapewniająca wentylowanie nóg konia
  • Dwie warstwy chroniące przed uderzeniami.
  • Wewnętrzna osłona przed uderzeniem z ARTi-LAGE
  • Dodatkowa warstwa ochronna zintegrowana z pianką
  • Wyściółka z Bio pianki, niezawierającej neoprenu
  • Zapinana na zatrzaski
  • Ćwieki w kolorze polerowanego mosiądzu
  • Idealny ochraniacze na zawody skokowe zawodów

Kolor
Rozmiar
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Te ochraniacze powstały przy ścisłej współpracy z Boydem Martinem.

Zewnętrzna, podwójna warstwa wykonana z BASF TPU. Głowna część zewnętrzna została zaprojektowana tak, by wygodnie opiąć się wokół nogi oraz dopasowywać do jej ruchów. Twardszy obszar ochraniacza, narażony na uderzenia, został wzmocniony i opracowany w taki sposób, aby absorbować i tłumić znaczną cześć energii podczas kolizji nogi z przeszkodami. Obie te warstwy zgrzano ze sobą, aby połączyły się w jednolitą całość. W zewnętrznej warstwie dodatkowo umieszczono otwory wentylacyjne, wyłożone filtrami z mikro-siateczki. Wentylowane ochraniacze skokowe, pozwalają na swobodny przepływ powietrza, co zapobiega przegrzewaniu się nogi, zmniejszając szanse na kontuzje ścięgien lub mięśni. Zapięcia wykonane z podwójnych obszytych taśm, a ćwieki z polerowanego mosiądzu. 

Pomiędzy zewnętrznymi warstwami, a wyściółką znajduje się dodatkowy materiał wykonany z pianki ARTi-LAGE, który służy za wypełnienie Strike Guard'a. ARTi-LAGE ™ jest opatentowanym materiałem, miękkim i giętkim w swoim normalnym stanie, ale zdolnym do zmiany swojej struktury molekularnej i stwardnienia po uderzeniu, dzięki czemu odbija i rozprasza energię uderzenia.

Wyściółka wewnętrznej strony ochraniacza, nie zawiera w sobie neoprenu. Została ona w pełni wykonana z BIO pianki, zaprojektowanej prze Majyk Equipe. Taki materiał przy nodze konia zapobiega gromadzeniu się ciepła. Dodatkowo pianka zapobiega rozwojowi bakterii i grzybów, dzięki czemu idealnie nadaje się dla koni wrażliwych. Dodatkowo te właściwości pozwalają na utrzymanie higieny ochraniaczy skokowych, przez dłuższy czas ciesząc się świeżością i brakiem przykrych zapachów.

Boyd Martin Stadium Boot, jako wysokiej klasy ochraniacze skokowe zostały również zaopatrzone w dodatkową warstwę Impact Protection na całej powierzchni, jest ona połączona z wewnętrzną pianką, dzięki czemu ochraniacze skutecznie tłumią większość energii uderzeń. 

Rozmiar: One Size (full)
Kolor: Czarny
Ochraniacze na przednie nogi (tendon).

1 Przedmiot

Opis

Dla kogo
Konia