Legginsy kompresyjne Stierna NOVA - kolor czarny

495,00 zł
Brutto

Legginsy kompresyjne Nova łączą w sobie najwyższej jakości materiał , korzyści płynące z kompresji oraz doskonałe dopasowanie, pozwalając na dłuższą pracę na wysokim poziomie i szybszą regenerację. 

Kolor
Rozmiar
Ilość

Legginsy kompresyjne Stierna Nova, to idealny balans między zachowaniem pełnego zakresu ruchu bez ograniczeń, a kompresji, zapewniając przy tym optymalną oddychalność materiałów i transport wilgoci na zewnątrz.  

Sylikonowe nadruki PerfectGrip™ dla większej stabilności w siodle.

Anatomiczne kształty i szwy, które zostały zaprojektowane tak aby nie obcierać, gwarantują najwyższy komfort podczas jazdy.

Odzież kompresyjna przynosi sportowcom wiele korzyści zdrowotnych jak i zwiększa wydolność organizmu. Stosując określony i zrównoważony nacisk na pewne powierzchnie ciała, zwiększamy przepływ krwi, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć większą ilość tlenu do tych grup mięśni. Pozwala to sportowcom działać pod większym obciążeniem przez dłuższy czas. Dzięki zwiększonemu przepływowi krwi, zmniejsza się nagromadzenie kwasu mlekowego w mięśniach, bo jest on szybciej odprowadzany.

- Szeroki pas z gumką i sznurkiem do ściągania

- Dyskretna kieszeń na telefon lub klucze z tyłu po prawej stronie

- Zmniejsza oscylacje i wibracje mięśni szkieletowych podczas jazdy, co pomaga zapobiegać kontuzjom, zmniejszając ilość uszkodzeń mięśni, które trzęsą się podczas jazdy

- Poprawia krążenie pomagając organizmowi szybciej się zregenerować

- Zmniejsza gromadzenie się kwasu mlekowego

- Zapobiega przegrzaniu, skutecznie odprowadzając pot 

- Zmniejsza zmęczenie i ból mięśni podczas i po treningu

Opis

Dla kogo
Niej

Rozmiary