Ochraniacze Magnetyczne Equilibrium Magnetic Chaps

zł449.00
VAT included

Miękkie i wygodne Ochraniacze Magnetyczne Equilibrium sprzedawane w parach. Zestaw zawiera 4 magnesy kliniczne VITAflex®, które można przypiąć w dowolnym miejscu w ochraniaczu, aby lepiej działać na kontuzjowane obszary końskich nóg.

Size
Quantity

Miękkie i wygodne Ochraniacze Magnetyczne Equilibrium
Sprzedawane w parach. Zestaw zawiera 4 magnesy kliniczne VITAflex®, które można przypiąć w dowolnym miejscu w ochraniaczu, aby lepiej działać na kontuzjowane obszary końskich nóg.

Kiedy używać  ochraniaczy magnetycznych?

  • Dla koni cierpiących na zapalenie stawów
  • Kiedy nogi konia puchną od namiaru wody
  • Dla koni, które powracają do formy po kontuzji ścięgien, kości rysikowej, trzeszczki, pęknięć kości i ogólne stosowanie po uderzeniach i nadwyrężeniach
  • Gdy koń długi czas przebywa w boksie, bądź po prostu odpoczywa
  • Dla koni w treningu, aby wspierać regenerację

Na czym polega terapia magnetyczna?

Komórki ciała mają właściwości elektromagnetyczne co oznacza, że ​​mogą być wspierane przez pole magnetyczne. Terapia magnetyczna sprzyja przepływowi krwi i zwiększa aktywność komórkową w organizmie, jednak magnesy same w sobie nie mają właściwości gojących. Kiedy potężny magnes zostaje umieszczony na ciele, zwiększa się aktywność komórkowa, a to z kolei zwiększa szybkość regeneracji i naprawy komórek.

Jak terapia magnetyczna pomaga koniom?

Terapia magnetyczna może pomóc zwiększyć tempo gojenia podczas leczenia stanów zapalnych, obrzęków, sztywności, skurczów mięśni i objawów zapalenia stawów. Zastosowanie terapii magnetycznej może pomóc koniowi szybciej odzyskać zdrowie po urazie lub przewlekłej kontuzji.

Dlaczego Equilibrium używa magnesów Vitaflex®?

Magnesy Vitaflex® wytwarzają dwa naprzemienne bieguny które oddziałują na ciało - ujemne i dodatnie, dzięki czemu są bardziej skuteczne niż magnesy neodymowe, które mają tylko jeden biegun. Te silne i trwałe pola magnetyczne o oddziaływając na siebie biegunowo, wnikają głęboko w tkankę ciała, wspierając komórki podczas regeneracji.

Rozmiary Magnetycznych Ochraniaczy Equilibrium Magnetic Chaps
S     obwód nadpęcia 18 - 20 cm, wysokość ochraniacza 37 cm
M   obwód nadpęcia 20 - 22 cm, wysokość ochraniacza   38,5 cm
L    obwód nadpęcia 22 - 24 cm , wysokość ochraniacza 40,5 cm
XL obwód nadpęcia 24 - 26 cm, wysokość ochraniacza 42 cm

Data sheet

Dla kogo
Konia