Siatkowa derka padokowa Equilibrium Fly Rug przeciw owadom z UVP 80%

499,00 zł
Brutto

Lekka i oddychająca derka na muchy Equilibrium Fly Rug, jest idealnym rozwiązaniem dla pełnej ochrony Twojego konia, której tak potrzebuje w lato, szczególnie gdy gryzą gzy! Z filtrem UV 80%.

Kolor
Rozmiar derki
Ilość

Chroń swojego konia przed podrażnieniami i ukąszeniami z derka padokową Equilibrium Fly Rug. Wykonana z żółtej poliestrowej siatki, z czarno pomarańczową lamówką. Niezależnie czy chcesz chronić konia przed gryzącymi owadami czy promieniowaniem UV ta derka, stanie się niezastąpioną częścią garderoby Twojego konia.  

  • Zapewnia 80% ochronę przed promieniowaniem UV.
  • Wykonana z lekkiej siateczki.
  • Posiada podszewkę zapobiegającą otarciom.
  • W pełni regulowana dla lepszej wygody i idealnego dopasowania.

Inspiracja do stworzenia derki Field Relief Horse Fly Rug

Badania dowodzące, że ​​żółty kolor odstrasza muchy, są inspiracją dla derki Field Relief Fly Rug. Derka przeciw owadom zapewnia doskonałą ochronę, a dodatkowo żółty kolor wraz z pomarańczowo czarną lamówka nadają unikatowego szyku. Do derki można dopiąć każdą z masek na muchy z linii Field Relief Equilibrium, tworząc w ten sposób idealną linię obrony przed owadami, brudem i promieniowaniem UV.   

Wiemy dobrze, że kiedy Twój koń jest w terenie, chce czuć się tak komfortowo, jak to tylko możliwe; nasz derka na muchy z kapturem zawiera podszewkę chroniącą szyję, kłęb i klatkę piersiową (przed otarciami) – idealna dla tych, którzy mają cienkie włosie i cierpią z powodu otarć.

Derkę posiada kilka regulowanych pasków na szyi, klatce piersiowej, co sprawia, że ta ​​​​derkana muchy dla koni da się idealnie dopasować do każdej sylwetki. 

SKU21929

Opis

Dla kogo
Konia
Grubość derki
0 g