Kamizelka z poduszką powietrzną Helite Air Jacket - TEAM POLAND

2 995,00 zł
Brutto

Mamy przyjemność zaprezentować Kamizelkę z poduszką powietrzną HELITE Air Jacket w limitowanej wersji TEAM POLAND. 

Kolor
Rozmiar
Ilość

System wielokierunkowego wyzwalania, użyty w produktach firmy HELITE, gwarantuje bezpiecznie uwolnienie się jeźdźca podczas upadku z konia. Kamizelka chroni przed urazami najbardziej newralgiczne części ciała; kręgosłup, klatkę piersiową, boki i kark, zmniejszając tym samym ryzyko ich uszkodzenia.

Właściwości

Kamizelka jest wygodna i nie krępuję ruchów, jak inna standardowa ochronna odzież jeździecka. Dostępna jest w różnych kolorach i rozmiarach.

Kamizelka firmy HELITE polecana jest szczególnie dla zawodników WKKW, dżokejów, prywatnych właściciel koni, a także adeptów rekreacyjnych szkółek jeździeckich. Kamizelkę może być stosowana bezpośrednio na odzież jeździecką podczas treningów lub też zakładana jako dodatkowe zabezpieczenie na kamizelkę ochronną, podczas zawodów jeździeckich.
Kamizelka ochronna Helite Air Jacket stosowana łącznie z standardową kamizelką ochronna BETA 3 Body protektor, zwiększa ochronę kręgosłupa o 69%, a także zapewnia o 45% większą ochronę kręgosłupa krzyżowego i lędźwiowego w stosunku do samej kamizelki BETA 3.

Kamizelka Helite Air Jacet noszona razem z BETA 3 lub też bezpośredni ona odzież jeździecką zmniejsza ryzyko wystąpienia złamań żeber i obrażeń wewnętrznych o 20%.

Kamizelki nie można prać, w przypadku zabrudzenia należy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

Istnieje możliwość wykonania kamizelek na specjalne życzenie klientów np. (w barwach klubu jeździeckiego, itp.) w celu ustalenia szczegółów prosimy najpierw o kontakt.

Kamizelka HELITE Air Jacket sprzedawana jest w zestawie, w którego skład wchodzi:

    • kamizelka
    • pasek mocowania do siodła
    • zawleczka do kamizelki
    • Jeden kartridż (zainstalowany w kamizelce, dzięki czemu kamizelka od razu jest gotowa do użycia).

Każda kamizelka przechodzi rygorystyczne testy, producent instaluje również kartridż, a więc po zakupie kamizelka gotowa jest do użycia.

Naboje CO2 są wyłącznie do jednorazowego użytku. Podczas jego wymiany należy używać tego samego typu. Pojemność CO2 jest również wytłoczona na kartridżu.

Tabela rozmiarów

Aby właściwie dopasować kamizelkę i znaleźć ciężar naboju, który do niej pasuje, skorzystaj z naszej tabeli rozmiarów.

Czas realizacji wynosi do 12 tygodni.

Opis

Dla kogo
Niego
Niej