Kamizelka z poduszką powietrzną Helite Air Jacket - granatowa

zł2,600.00
VAT included

Kamizelka HELITE Air Jacket wyposażona jest w sprawdzony system wielokierunkowego wyzwalania poduszek powietrznych, który używany jest już przez ponad 35 000 jeźdźców na całym świecie.

Colour
Size
Quantity

System wielokierunkowego wyzwalania, użyty w produktach firmy HELITE, gwarantuje bezpiecznie uwolnienie się jeźdźca podczas upadku z konia. Kamizelka chroni przed urazami najbardziej newralgiczne części ciała; kręgosłup, klatkę piersiową, boki i kark, zmniejszając tym samym ryzyko ich uszkodzenia.

Właściwości

Kamizelka jest wygodna i nie krępuję ruchów, jak inna standardowa ochronna odzież jeździecka. Dostępna jest w różnych kolorach i rozmiarach.

Kamizelka firmy HELITE polecana jest szczególnie dla zawodników WKKW, dżokejów, prywatnych właściciel koni, a także adeptów rekreacyjnych szkółek jeździeckich. Kamizelkę może być stosowana bezpośrednio na odzież jeździecką podczas treningów lub też zakładana jako dodatkowe zabezpieczenie na kamizelkę ochronną, podczas zawodów jeździeckich.
Kamizelka ochronna Helite Air Jacket stosowana łącznie z standardową kamizelką ochronna BETA 3 Body protektor, zwiększa ochronę kręgosłupa o 69%, a także zapewnia o 45% większą ochronę kręgosłupa krzyżowego i lędźwiowego w stosunku do samej kamizelki BETA 3.

Kamizelka Helite Air Jacet noszona razem z BETA 3 lub też bezpośredni ona odzież jeździecką zmniejsza ryzyko wystąpienia złamań żeber i obrażeń wewnętrznych o 20%.

Kamizelki nie można prać, w przypadku zabrudzenia należy przetrzeć ją wilgotną ściereczką.

Istnieje możliwość wykonania kamizelek na specjalne życzenie klientów np. (w barwach klubu jeździeckiego, itp.) w celu ustalenia szczegółów prosimy najpierw o kontakt.

Kamizelka HELITE Air Jacket sprzedawana jest w zestawie w którego skład wchodzi :

  • kamizelka
  • pasek mocowania do siodła
  • zawleczka do kamizelki
  • dwa kartridże  (jeden zainstalowany w kamizelce, drugi gratis – dodatkowy wolny kartridż, umożliwiający przeprowadzanie próbnej inflacji przed pierwszą jazdą konną).

Każda kamizelka przechodzi rygorystyczne testy, producent instaluje również kartridż, a więc po zakupie kamizelka gotowa jest do użycia.

Naboje CO2 są wyłącznie do jednorazowego użytku. Podczas jego wymiany należy używać tego samego typu. Pojemność CO2 jest również wytłoczona na kartridżu.

Tabela rozmiarów

Aby właściwie dopasować kamizelkę i znaleźć ciężar naboju który do niej pasuje, skorzystaj z naszej tabeli rozmiarów.

Data sheet

Dla kogo
Niego
Niej