Pierwsza pomoc w przypadku niegojących się zmian skórnych.

Na czym polega olkuzyjność maści i w jaki sposób wpływa ona na gojenie się ran. 

star_rateOcena artykułu 0
CALM IT na problemy skórne. W jakich sytuacjach pomaga i dla czego warto mu zaufać?

Oryginalna formuła preparatu calm it dzięki połączeniu 9 wyselekcjonowanych substancji aktywnych o silnych właściwościach kojąco - łagodzących, przeciwzapalnych, antyseptycznych i ochronnych, eliminuje swędzenie i dermalne przyczyny wycierania grzywy i ogona poprzez przywrócenie prawidłowego funkcjonowania zaburzonej bariery hydrolipidowej skóry.

star_rateOcena artykułu 0
Co wyróżnia dobry preparat na lipcówkę? Poznajcie preparat Stop Itch firmy Jump It.

Stop Itch firmy Jump IT to preparat stworzony z myślą o koniach cierpiących na lipcówkę (z ang. sweet itch, insect bites hypersensitivity IBH), egzemę letnią (z ang. summer eczema) i inne alergie kontaktowe oraz pomocniczo przy świerzbie (z łac. Scabies).

star_rateOcena artykułu 0
Skuteczność działania derki do masażu Equilibrium Massage Pad

Pytacie nas często o to jak działa Equilibrium Massage Pad i czy jest skuteczny. Dlatego postanowiliśmy podzielić się z Wami wynikami testów klinicznych tego produktu ...

star_rateOcena artykułu 0
Jak działa układ trawienny koni

Układ trawienny Twojego konia jest skomplikowany, ale jego ochrona nie musi być trudna.

star_rateOcena artykułu 0
Zdrowie układu trawiennego u koni.

Na nasze pytania dotyczące prawidłowego funkcjonowania i zdrowia układu pokarmowego odpowiedział ekspert Liam Gamble (Lekarz Weterynarii, członek Brytyjskiego Królewskiego Kolegium Weterynarzy Chirurgów)

star_rateOcena artykułu 0
Jakie normy powinien spełniać dobry kask jeździecki?

Każdy z indywidualnych standardów ma własne kryteria i testy, które kładą większy lub mniejszy nacisk na różne kaski i różne rodzaje urazów. Wszystkie te zmienne trzeba wziąć pod uwagę przy projektowaniu kasku.

star_rateOcena artykułu 0
#zawszewkamizelce - w trosce o bezpieczeństwo

W tym artykule chcemy obalić kilka mitów odnośnie kamizelek ochronnych, oraz tego co kryje się w normach bezpieczeństwa. Podpowiemy również na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru kamizelek ochronnych.

star_rateOcena artykułu 0