Jak działa układ trawienny koni

Układ trawienny Twojego konia jest skomplikowany, ale jego ochrona nie musi być trudna.

star_rateOcena artykułu 0
Zdrowie układu trawiennego u koni.

Na nasze pytania dotyczące prawidłowego funkcjonowania i zdrowia układu pokarmowego odpowiedział ekspert Liam Gamble (Lekarz Weterynarii, członek Brytyjskiego Królewskiego Kolegium Weterynarzy Chirurgów)

star_rateOcena artykułu 0
Jakie normy powinien spełniać dobry kask jeździecki?

Każdy z indywidualnych standardów ma własne kryteria i testy, które kładą większy lub mniejszy nacisk na różne kaski i różne rodzaje urazów. Wszystkie te zmienne trzeba wziąć pod uwagę przy projektowaniu kasku.

star_rateOcena artykułu 0
#zawszewkamizelce - w trosce o bezpieczeństwo

W tym artykule chcemy obalić kilka mitów odnośnie kamizelek ochronnych, oraz tego co kryje się w normach bezpieczeństwa. Podpowiemy również na co zwracać szczególną uwagę podczas wyboru kamizelek ochronnych.

star_rateOcena artykułu 0
Jak właściwe dobrać derkę w zależności od temperatury?

Podobnie jak my, nasze konie różnie odczuwają zimno. Konie, które przebywają regularnie w stajni, oraz są często strzyżone, będą bardziej podatne na chłód niż konie, które są przyzwyczajone do życia na zewnątrz. Mogą łatwo się przegrzać, jeśli zostaną zbyt ciepło ubrane.

star_rateOcena artykułu 0
Odrobaczanie koni a znaczenie stosowania probiotyków.

Zwalczanie robaków u koni jest ważne, ale odrobaczanie może powodować zaburzenie równowagi wśród pożytecznych mikroorganizmów w jelitach. Probiotyki pomagają przywrócić tę równowagę poprzez promowanie wzrostu dobrych bakterii.

star_rateOcena artykułu 0
Raport Termograficzny dla derki i ochraniaczy - Aerochill

Derka i ochraniacze Aerochill, potwierdzają swoje działanie podczas testu termograficznego. Spadź jak działają.

star_rateOcena artykułu 0
Składniki kosmetyków BOTANICA

Botanica w swoich produktach wykorzystuje, tylko naturalne składniki z roślin których właściwości holistyczne są potwierdzone badaniami. 

star_rateOcena artykułu 0